Zwroty / Wymiany / Reklamacje

Od dnia 10 maja 2017 r. nastąpią zmiany dotyczące zwrotu towaru.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją. 

Zwroty i wymiany dotyczą tylko produktów, przy których po wyborze koloru, rozmiaru wyświetli się dostępność 24 h.

Towar sprowadzany na zamówienie klienta (dostępność 7-10 dni) nie podlega zwrotowi a jedynie wymianie  (ze względu na wysokie opłaty celno- podatkowe).

W razie problemów z podjęciem decyzji o rozmiarze, proszę wysłać na maila informację o swoich wymiarach: pas, biust, biodra, wówczas pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru. 

Koszty transportu wymiany towaru pokrywa klient.

Diva Fashion zwraca koszty za towar, nie za przesyłkę.

Towar na zamówienie- wysyłka 7-10 dni – możliwa jedna wymiana. 

 

Odstąpienie od umowy- dostępność produktów – 24 h 

1.Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia otrzymania lub wydania rzeczy.  Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy.

2.Konsument powinien skontaktować się z Usługodawcą w celu uzyskania wzoru pisma- oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

3.W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

4. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Usługodawcy w stanie nienaruszonym.

5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Produkt powinien być opakowany w oryginalny woreczek i nie zawierać śladów użytkowania (przybrudzenia, zapachy perfum, uszkodzenia itp.). Zakupiony Towar musi być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży (np. metki, instrukcja użytkowania- trwale przytwierdzona do odzieży, w sposób taki sam jak Klient otrzymał produkt) oraz z dowodem sprzedaży (paragon fiskalny albo faktura) na adres:

DIVA FASHION 

ŻURAWIA 22

64-920 PIŁA

W przypadku innych pytań związanych z zamówieniem prosimy zapoznać się z regulaminem lub o kontakt mailowy.

Prosimy o przemyślane zakupy.